HAKKIMIZDA

GÜLÜM NAKLİYAT; BATIKENT EVDENEVE EŞYA TAŞIMACILIK

Gülüm Nakliyat; Batıkent Evdeneve Eşya Taşımacılık

Asansörlü, sigortalı, ambalajlı eşya taşımacılık hizmetleri.

Gülüm Nakliyat - Taşımacılık, 1998 yılında Muzaffer Güçlü tarafından, Ankara'da eşya ve yük taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermek amacıyla, kurulmuştur. Kısa sürede Ankara ve çevre illerde faaliyetlerini artıran Gülüm Nakliyat; Ankara'nın tanınan ve bilinen Firmalarından olmuştur. Gülüm Nakliyat - Taşımacılık; Asansörlü, sigortalı ve ambalajlı taşımalık hizmetleri ve kapalı kasa araç filosuyla taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir.

Evdeneve ve Şehirden şehire taşımacılık hizmetlerinin yanında asansörlü taşımacılık hizmetlerini de vermektedir. Bütün hizmetlerimizi yerine getirirken kanun ve yönetmelik şartları ile sözleşme taahhütlerimize uygun hizmet veriyoruz. Onlarca resmi kurum, özel kuruluş, fabrika ve şirket referansı olan Firmamız; Yeni ve bakımlı araçlarıyla, yetkin personeliyle, günden güne, hizmet kalitesini artırmaktadır. Firmamız K1; Şehiriçi Eşya Taşımacılık Yetki Belgesi ve K3; Şehirlerarası Eşya Taşımacılık Yetki Belgesi sahibidir.

  • Firma adı: Gülüm Nakliyat
  • Firma yetkilisi: Muzaffer Güçlü
  • Ticaret sicil no: 277189
  • Belediye sicil no: 707277
  • Vergi no: 4120293797(OSTİM V.D.)

Ofisimiz:

Uydu haritamız için iletişim sayfasına gidiniz.

Firma sahibi ve sorumluları:

Muzaffer GÜÇLÜ

Firma Sorumlusu

Muradiye GÜÇLÜ

Firma Ortağı

...

...

SSS: Sıkça sorulan sorular:
Taşımacılık hizmetleri sigorta kapsamında mı?

Taşımacılık Firması ile sözleşme yaparken Eşya Sigortasını da sözleşmeye ekletirseniz; Eşyalarınızın tamamı sigorta kapsamı altına alınır. Böylece eşyalarınıza bir zarar gelse dahi sigorta şirketi zararınızı karşılar. Bu sigortayı yaptırmak için belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Firmamız Güneş ve Anadolu Sigortayla anlaşmalı olup, Eşya Poliçelerinizi, tercih ettiğiniz Sigorta Şirketiyle yapmaktadır.

Taşınmadan önce ne yapmak gerekir ?

İlk aşama iyi bir taşımacılık Firması bulmaktır.

Bu yapılırken Firma kurumsal yapısı, araç filosu, personeli ve daha önceki referansları baz alınmalıdır. Bunlar dikkate alındığında GÜLÜM EVDENEVE NAKLİYAT uygun bir Firmadır.

Taşımacılık Sözleşmesi yapılırken Eşya Sigortası yapılması unutulmamalıdır !!!

Taşınmadan önce özel eşyalarınız, değerli takılarınız ve kırılacak(cam, seramik vb.) eşyalarınızı kendinizin paketleyerek götürmesi en uygun olan yöntemdir. Siz yapamıyorsanız bunu personelimiz özenle yapacaktır.

Taşınma esnasında nelere dikkat edilmelidir ?

Eşyaların araca taşınmadan önce uygun paketleme malzemeleri ile paketlendiğinden ve sabitlndiğinden emin olun.

Havalı naylon ve karton malzeme ile yapılan ambalajlama eşyalarınızı koruyacaktır.

Personelin başındaki Sorumluya nelere dikkat edilmesi gerektiğini belirtin. Daha sonra haberimi yoktu, bilmiyoruz bahanesi olamasın !!!

Araça taşınan eşyaların doğru istiflendiğinden ve sabitlendiğinden emin olun.

Araçtam eve taşınan eşyaların kapı ve merdiven boşluğunda çizilip kırılmasını önleyecek tedbirleri önceden alın.

Eve taşınan eşyalerın doğru odalara ve düzgün şekilde yerleştirilmesi için öncü olun.

Asansörlü taşımacılık nedir ?

Yüksek katlı binalarda, yük asansörü olmayan binalarda ve dar merdivenli binalarda tercih edilen bir merdivenden raylı eşya taşıma araçıdır. Evin balkonu veya penceresine kadar yükseltilen eşyalar ev içine güvenli bir şekilde alınır. Hizmetlerimiz sayfasından ve galeri sayfasından hizmet içeriği ve resimlerini görebilirsiniz.