HİZMETLERİMİZ

GÜLÜM NAKLİYAT; BATIKENT EVDENEVE EŞYA TAŞIMACILIK

Evdeneve Eşya Taşımacılık

Batıkent Evdeneve Eşya Taşımacılık Ankara'nın bütün ilçelerinde; Asansörlü, sigortalı ve ambalajlı eşya taşımacılık hizmetlerini vermektedir. Bu hizmetleri kapalı kasa araçları, yetkin personeliyle sürdürmektedir. Eşyaların ambalajlanmasında en uygun, temiz ve tek kullanımlık; Havalı naylon, karton malzeme, naylon vb. kullanılır. Eşyalarınızın taşıma araçına alınması ve eve taşınması esnasında çizilmemesine ve kırılmamasına özel önem verilir. Eşyaların yeni mekanınıza montajı yetkin usta personel tarafından yapılır.

Şehirden Şehire Taşımacılık

Batıkent Evdeneve Eşya Taşımacılık Türkiye'nin her şehrine eşya ve yük taşımacılık hizmetlerini vermektedir. Bu hizmeti verirken uzun yol deneyimli şoför ve kapalı kasa son model araçlar kullanılır. K3; Şehirlerarası Eşya Taşımacılık Yetki Belgesi sahibi olan Gülüm Nakliyat bu alanda yetkin bir Firmadır. Ankara'dan Türkiye'nin her ilçesine eşya taşımacılık hizmetini vermekteyiz. Bir telefonla expertiz isteyebilir ve eşyalarınızı güvenle gideceği yerlere ulaştırabilirsiniz.

Asansörlü Eşya Taşımacılık

Yüksek binalara kolay ulaşmak, zamandan kazanmak, işçilik maliyetleri ve eşya hasarlarını bertaraf etmenin en kolay ve etkin yolu asansörlü eşya taşımacılığıdır. Batıkent Evdeneve Eşya Taşımacılık bu hizmeti, gerek şehiriçinde, gerekse şehir dışında vermektedir. Dar merdivenli ve yük asansörü olmayan yüksek binalarda asansörlü eşya taşımacılığı kaçınılmaz bir gerekliliktir. Gülüm Nakliyat bu hizmeti asansörlü özel araçlarla vermektedir.

Sigortalı, Ambalajlı Eşya Taşımacılık

Batıkent Evdeneve Eşya Taşımacılık eşyalarınızı taşımadan önce uygun ambalajlama malzemeleriyle; Havalı naylon, karton, naylon , battaniye vb. ambalajlama malzemeleri ile paketlemektedir. Bu işlemler yapılırlken kırılacak eşyalara özel paketleme yöntemleri kullanılır. Ambalaj bantları ile sarılan sşyalarınız araçlarımızda uygun istifleme ve sabitleme ile güvence altına alınır. Eşya Sigortası kapsamına alınan eşyalarınız her türlü hasar, kaybolma vb. duruma karşı güvence altındadır. Kayıplarınızın tamamı sigorta tarafından karşılanacaktır. Taşıma Sözleşmesi yaparken Eşya Sigortası yaptırmayı unutmayınız.

Hizmet Detaylarımız:

Hizmetlerin tamamı; Kendi Şoförlerimiz ve araç filomuz tarafından verilmektedir. Gülüm Nakliyat; Batıkent Evdeneve Eşya Taşımacılık taşeron araç ve şoför çalıştırmaz.

Gülüm Nakliyat, 15 yıllık tecrübesi, geniş ve her ihtiyaca cevap veren, araç filosuyla hizmetlerine devam etmektedir. Gülüm Nakliyat; Batıkent Evdeneve Eşya Taşımacılık K1(Şehiriçi Eşya Taşımacılık Yetki Belgesi) - K3(Şehirlerarası Eşya Taşımacılık Yetki Belgesi) belgelerine sahiptir.

Batıkent Evdeneve Eşya Taşımacılık Anadolu ve Güneş Sigorta ile anlaşmalı olup, Eşya Sigortsı Poliçelerinizi, bu sigorta şirketlerinden istediğinizle, yapmanızı sağlamaktadır.

Yandaki listede resmi kurum referanslarımızdan bazıları yer almaktadır.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI:

1TAİ LOJMANLARI,

2M.S.B LOJMANLARI,

3T.B.M.M ÇALIŞANLARI,

4ASELSAN ÇALIŞANLARI,

5KARA KUV. KOMUTANLIĞI PERSONELİ,

6HAVA KUV. KOMUTANLIĞI PERSONELİ,

7DENİZ KUV. KOMUTANLIĞI PERSONELİ,

8VAKIFBANK PERSONELİ,

9İŞ BANKASI PERSONELİ,

10İNGBANK PERSONELİ.